| alexandraheart19 a întrebat:

Cum cine ramane Elena din serialul,, Jurnalele vampirilor" la sf serialului (sez5)?

Răspuns Câştigător
| GabriellaElena a răspuns:

Damon si Bonnie raman blocati acolo dar vor scapa happy sezonul 6 va incepe in toamna pe data de 14 octombrie eu sincer de abia astept sper ca te-am ajutat cu ceva

2 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Damon ramane blocat cu bonnie si nu reusesc sa scape si asa se termina nu ramane cu nimeni pentru ca Elena e indragostita de damon asteptam sez6 pentru a vedea ce se intampla

| BibuxBii a răspuns:

Ea il iubeste pe Damon, dar acesta ramane blocat in "the other side".In carte scrie ca va scapa, si el si Bonnie.In toamna incep filmarile pentru sezonul 6 big grin