| albina a întrebat:

Cum credeti ca a murit Tyler in Remember me? Ati plans la fim?

Răspuns Câştigător
| OnMyDreamWay a răspuns:

Tyler se uita pe fereastra din biroul tatălui său.Atunci cind camera de luat vederi se largeste putem vedea că el este într-un birou la etajul 88 al World Trade Center.
Este mai târziu dezvăluit pe o tablă în şcoală că data este 11 septembrie 2001. Deci Tyler moare în atacul terorist de la World Trade Center.
Si da...am plins la film, pentru ca este foarte dramatic.Cred ca Robert Pattinson a jucat minunat in film!

2 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

Cred ca a murit in chinuri si da, am plans putin

| Ddeliaa a răspuns:

Prea trist filmulcrying
Mda. am planshappy
Cat despre cum a murit Tyler. Nu prea as sti ce sa iti zichappy
Eu zic ca sa aruncat de pe cladirea aceea. Asta e parerea meahappy