| Sn00pY a întrebat:

Cati va-ti prins cum a murit Tyler Hawkins in filmul Remember Me?

Răspuns Câştigător
| cockie_green a răspuns:

Eu...deci tatal lui lucra intr-unul dintre turnurile gemene si tyler s-a dus la tatal lui la birou pe data de 11 septembrie 2001 ...si pe data turnurile gemene s-au prabusit deci el a murit sad

2 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

Binenteles ca era in turnurile gemene pe 11 sept, cine a vazut filmul si nu a inteles trebuie sa fie f prost

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Eu abia acum m-am prins. A murit in atentatele de la 11 septembrie 2001 din America, care au fost date de Osama bin Laden.