| andreieftenie42 a întrebat:

Cum credeti ca vor mai fi filmele si serialele peste 20-30 ani? se vor epuiza ideile? filmele s-au mai scos capodere ceva in ultimii 5-6 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele facute de A24 sunt foarte bune, hbo mai faceau dar s-au dat si ei la fund.
Cateva exemple de filme de la A24:
Lamb, son of a gun, the lighthouse, midsommer, men, saint maud, hereditary, florida project etc.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De acum 20-30 de ani s-au inzecit filmele pana azi, iar peste 20-30 vor fii insutite, fiindca azi avem toata tehnologia sa facem un film complet in 2-3 luni, ceea ce acum 20 de ani se facea in 2-3 ani.

| ReddY25 a răspuns:

Cred ca vor fi remakeuri

| andreieftenie42 explică (pentru ReddY25):

Pai si numai remake-uri? zici ca n-or sa mai vian cu alte idei?

| ReddY25 a răspuns (pentru andreieftenie42):

La asta ma gandesc

| Tatiana2af a răspuns:

O sa fie, cred