| MaeRiAh a întrebat:

Cum pot pune videou pe care vreau sa-l editez in video movie maker? ca il caut si tot nu il gaseste. funda

2 răspunsuri:
| ஐMikyஐ a răspuns:

Deci. in partea stanga apare "capture video" sh dedesubt scrie "import video" dai acolo si cauti video-ul in folder-ul unde il ai salvat

| didina6850 a răspuns:

Unde scrie 'drag photos and videos here or click to browse for them' apesi, si gasesti video-ul pe care il cauti in folder. sau si mai simplu, il 'tragi' cu mouse-ul in fereastra movie-maker-ului. in caz ca nu iti apare nicicum, probabil extensia video-ului nu era una suportata de movie maker.