| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi fac cont pe Netflix fără să am bani pe card?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti ia inainte nimic, stai cuminte!
Oricum, sa ai grija sa te deconetzeci prin ziua 28, ca sa fii sigur ca nu-ti ia nimic din card.
Atentie si la ce zi marchezi ca vrei sa-ti fei scoasa plata din card, cand completezi formularul.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Netflix te lasa sa-l folosesti pe gratis pentru 30 de zile, dupa care, iti retrage bani din card, dar numai daca nu anulezi contractul inainte de implinirea celor 30 de zile.
Din pacate, dupa perioada celor 30 de zile, nu poti folosii Netflixul ilegal, pentru ca-i simplu, nu ai bani pe card, ei nu au cum sa-ti ia plata si atunci te blocheaza.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Păi da dar ca sa acceseze luna aia gratuită imi cere cardul si eu pe card nu am bani ca imi este frica sa nu mi ia cumva înainte de 30 de zile si nu ma lasa.Imi spune ca am fonduri insuficiente.
Cum sa rezolv?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți pui respectivii bani pe card și ai grija sa îți dai cancel înainte sa îți ia banii

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-ti ia inainte nimic, stai cuminte!
Oricum, sa ai grija sa te deconetzeci prin ziua 28, ca sa fii sigur ca nu-ti ia nimic din card.
Atentie si la ce zi marchezi ca vrei sa-ti fei scoasa plata din card, cand completezi formularul.

| Sn4k3 a răspuns:

Trebuie sa ai macar un leu parca ca sa verifice cardul sau ti-a mers fara bani de i-ai dat funda lui AnaMaria?

| FaraNumePls a răspuns:

Nu poti

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

NU poti. Pentru ca se face o verificare a cardului, ia si pune inapoi 1 leu de pe el. Asa a fost la mine. Asadar, trebuie sa fie macar acel leu pentru un cont trial de 30 de zile dupa care poti renunta la cont inainte de a incepe sa se considere abonament activ.

| anonim_4396 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Deci trebuie sa pun orice suma pe el ca sa vada ca am bani sau cum?