| Gherman_Razvan_1999 a întrebat:

Cum se numeste desenul animat cu dragoni de pe cartoon network? FUNDAAA.

Răspuns Câştigător
| MisterSTAG a răspuns:

How to Train Your Dragon

1 răspuns:
| sssSnake a răspuns:

Serialul de pe Cartoon Network are pana acum doua sezoane. Dragonii Aparatorii Insulei si Calaretii Dragonilor. Este adevarat ca filmul se numeste How To Train Your Dragon, dar serialul difuzat pe CN nu se numeste asa, ci cum am spus eu.

Daca vrei sa afli mai multe informatii despre persoanje, dragoni cat si despre poveste sau jocuri, poti sa intri aici http://calaretii-dragonilor.blogspot.ro/ si vei gasi cu siguranta ceea ce cauti!