| Minge707 a întrebat:

Cum se numeste filmul " Campionul spernatei " tradus in romana. E un film cu un boxer si imi spuneti va rog foarte frumos cine joaca in rolul principal?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Knockout (2011)?
Unde l-ai vizionat cu acest titlu? Dă-ne mai multe detalii despre actor. Era de culoare?

| Minge707 explică (pentru floresdemayo):

Nu mai stiu deoarece mi a zis antrenorul filmul. Am sa iti dau detalii mai multe in zilele urmatoare. Iti multumesc foarte mult si foarte frumos oricum. Mersi mult. big grin