| cosmina_2081 a întrebat:

Cum se numeste filmul in care o fata merge in vizita la tatal ei impreuna cu mama ei si din cauza fetei incep sa moara oile, iar fata dispare, mama ei ii gaseste bratara si afla ca nu stiu cu cat timp in urma oamenii se aruncau de pe stanca ca sa isi salveze copii? l-am vazut de mult pe prima si nu prea imi aduc aminte exact cum era...big grin

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

The Dark?

3 răspunsuri:
| madia a răspuns:

@ cosmina : Ma bucur ca ti-am fost de folos. Vizionare placuta.

| Ioniboni a răspuns:

Filme si subtitrari gratuite plus seriale foarte tare vino si tu la noi www.gogule.eu intra si tu!

| cosmina_2081 explică:

Multumesc big grin