| ForeverYours a întrebat:

Cum se numeste filmul pe care il voi descrie acum? As dori sa-l revad. Este vorba despre patru studenti plecati la Paris in vacanta. Doi se indragostesc reciproc, ea ramane insarcinata si nu ii spune lui. Peste 15 ani, ea ajunge o scriitoare celebra si pleaca din nou in vacanta la Paris cu fata ei si se reintalnesc toti trei in tren.
Stie cineva despre ce film e vorba?
Ofer funda!

1 răspuns:
| MitroKta a răspuns:

Uau! Cred ca e super filmul! As vrea si eu sa-l vad daca il stie cineva! Din pacate nu stiu, doar prima parte seamana cu mizerabilii- cartea e de victor hugo, a aparut si filmul- dar urmarea e mult mai tragica.