| Edy1995 a întrebat:

am vazut acum multi ani un film la televizor care mi-a placut si as vrea sa il revad, nu stiu cum se numeste nu stiu mare lucru din el, tot ce imi amintesc este ca un om intra intr-un tren in miscare prin zidurile acestuia, am impresia ca putea trece prin orice cand voia. Daca stiti cum se numeste filmul va rog frumos sa imi spuneti si mie caci as vrea mult sa il revad si va ofer si

Răspuns Câştigător
| thefighter1 a răspuns:

Ghost(1990)

3 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

The Nutty Professor sau Allien Nation, sper sa fie unul din asta!

| FMmaria a răspuns:

Ar putea fi Harry Potter sau X-men...

| Daschevici a răspuns:

Cred ca este acesta, поцелуй сквозь стену doar ca e din 2011.