| richard93 a întrebat:

Cum se numeste filmul sau serialul de pe kanal d vineri 8 07 2011 de la miezul noptii

12 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Securea (Hatchet)
http://youtu.be/3C33S_cqiJ8

| Chris a răspuns:

Poveste de familie
http://port.ro/......tv/tv.prog

| zzzzz a răspuns:

Securea

(Statele Unite ale Americii, 2006, comedie-horror, color, 84 minute)

Regizor : Adam Green
Scenarist : Adam Green
Compozitor : Andy Garfield
Operator : Will Barratt
Monteur : Christopher Roth

Distributia:
Joel Moore
Tamara Feldman
Deon Richmond
Kane Hodder
Rileah Vanderbilt
Cand un grup de turisti care fac un tur al locurilor considerate bantuite din New Orleans se trezesc aruncati in pustietate, seara lor de distractie si glume se transforma intr-un cosmar terifiant.

| dany3la a răspuns:

Se numeste Securea si este un film Horror!

| yonutz1 a răspuns:

Aceasta intrebare voiam sa o pun si eu, care stie si raspunde la intrebare dati-mi si mie un mesaj cu numele filmului va rog!

| anasuperba a răspuns:

Securea se cheama fundita?

| bulin a răspuns:

Securea sau Securea 2 cred. e Thriller, SUA, 2006 cu joel moore, tamara feldman deon richmond tongue

| pkr09 a răspuns:

Secureawinking

| anonymousexpert a răspuns:

Salut. Filmul se numeste Securea, este un thriller de productie americana din 2006.

| tudor577 a răspuns:

Este film si se numeste Securea.

| justme_1594 a răspuns:

Buna filmul se numeste securea. fundita?

| Lyn a răspuns:

Hatchet