| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare serialul „Pretty little liars"( cunoscut ca și „Micuțele mincinoase")?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu IUBESC LA NEBUNIE horror-ul si misterul, deci imi pare interesant laughing Dupa cum am auzit, are mult mister, chiar daca nu l-am vazut tongue Nici macar un episod :o

5 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

O porcărie tembelă

| anonim_4396 explică (pentru ovidius):

Mie chiar mi se pare superb serialul ma bucur ca s-au gandit sa faca serialul acesta dupa carte si chiar au facut 2 sezoane in plus pentru cei mai mari fani. Eu zic sa te uiti un pic la el macar la 2 episoade din sezon 2 sau 3 mai ales ca acolo este cel mai mare suspans si dupa sa vii sa vorbim ca nu stii ce pierzi. Pe mine nu ma plictiseste si debea astept sezonul 4 episodul 13-24 ca reincep episoadele din octombrie. Mersi totusi pentru raspuns

| vinusipaharu a răspuns:

E genial, ti-l recomand! laughing

| anonim_4396 explică (pentru vinusipaharu):

Eu deja ma uit laughing si nu as pierde niciun episod

| Adelina1905 a răspuns:

Mie chiar imi place serialul ..pentru ca nu este plictisitor si are drama si suspans...este chiar ok.