| LogoBă a întrebat:

Cunoașteți vreun film cu tema adoleșcență în care se prezintă viața unei fete, iubirea interzisa cu victoria finală a iubirii, film care să te ambiționeze, din care să înveți ceva?! Fundă.

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

If I stay si The fault in our stars sunt dramatice. Primul este o porcarie iar al doilea este cu doi indragostiti care au cancer iar finalul e naspa.

Incearca pe www.imdb.ro
Scrie acolo un actor/actrita care iti place si o sa vezi toate filmele ei/lui. In plus vezi si ce filme urmeaza sa apara si descrierea la fiecare + note de la cei care au vizionat filmul si de la critici iar dupa aceste note iti dai seama daca filmul este bun.

| AleAlexandraIdk a răspuns:

If I Stay
sau
The Fault in Our Star.
Vizionare placuta!