| LenaleMinato a întrebat:

Daca ati putea intra intr-un serial de desene animate pe care l-ati alege happy

Răspuns Câştigător
| vampycontess a răspuns:

Vampire knight

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Frumoasa intrebare!
Nu stiu sigur, dar cred ca asa alege "Bleach".

| Sოﺁℓε a răspuns:

Desenele cu spioanele parca asa se numeauhappy
alea zburau in fiecare episod big grin

| PinkDea a răspuns:

In mod clar in unul cu vampiri cum ar fi :Vampire Knight sau daca nu in Naruto :d

| benny a răspuns:

Pokemon laughing

| bloodbaa a răspuns:

Super intrebare :D Preferatul meu
As intra in Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai
Prescurtare: Ano Hana
Gen: romance/drama
Descriere: E vorba de o gasca de copii care aveau o baza secreta construita de ei cand erau mici. s.au desparit cand una dintre ei a murit chiar langa baza secreta. a cazut in rau. iar peste vreo 6 ani s.au reintalnit. si singurul care vedea fantoma fetei era un baiat (personajul principal). si tot incearca sa o ajute sa mearga in rai prin diferite metode... :D
Ultimul episod apare pe 24 iunie...
Link: http://www.animeavenue.net/category/anohana/
Ti.l recomand. e facut acum in 2011 :D
Bafta!

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Normal ca in Vampire Knight chiar si in inuyasha sar vampire knight e mai taretongue

| PetreConstanta a răspuns:

Pacaliciul de la carti ha ha ha

| IM5 a răspuns:

Naruto shippudenlaughing

| Alexurukay a răspuns:

O eu stiu care in aventure time

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adventure Time!

| erdem a răspuns:

Naruto Shippuden!

| Stephanie_8147 a răspuns:

Naruto,Nana,Fairy Tail, FMAlchemist, Fullmetal panic...Chiar nu pot alege, sunt foarte multe in care mi-as dori un rol tongue