| TVDlover a întrebat:

Damon si Elena sau Damon si Rose? Primul are funda!

Răspuns Câştigător
| Miruna1279 a răspuns:

Damon si Elena.

Pa-pa.

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Si eu sunt fana Vampire Diaries. E un serial genial.
Si desigur sunt fana Damon.Eu cred ca Damon si Elena s-ar potrivi de minune!
Damon se culca cu Rose, pentru ca doreste putina distractie. El o iubeste pe Elena, dar il iubeste si pe fratele sau, deci nu vrea sa il faca nefericit.
Plusc ca Damon o vede pe Elena fericita cu Stefan, si pentru ca o iubeste nu vrea sa o faca nefericita.Iti amintesti episodul cand Damon i-a spus Elenei ca o iubeste, dupa care i-a sters memoria, i-a sters memoria pentru ca nu a vrut ca Elena sa il paraseasca pe Stefan pentru el.
Nu mai am rabdare pana va aparea urmatorul episod. Vreau sa vad ce o sa se intample cu Rose, saraca a fost muscata de varcolac.Imi place si de Rose, deci eu nu as vrea sa moara.

| dyanna0609 a răspuns:

Damon si elena logiclove strucklove struck

| MarianneEngel a răspuns:

Damon si Elena categoric.