| Иαяʋтσ a întrebat:

Dati-mi anime asemanatoare cu naruto si bleach.Cine imi da cele mai multe si cele mai tari funda!

5 răspunsuri:
| kumichan a răspuns:

One Piece
Fairy Tail
Beelzebub
Death Note
Inuyasha
Fullmetal
Beelzebub
Naruto Shippuden
Exorcist
Bakuman
Bakuman II
Beelzebub
Chrono Crusade
D. Gray-Man
Dragon Ball
Dragon Ball GT
Dragon Ball Z
Elfen Lied
Katekyo Hitman Reborn
Midori no Hibi
Sengoku Basara
Shakugan no Shana
Shakugan no Shana II
Shakugan no Shana III
le gasesti pe http://animekage.com/

| cristi0072 a răspuns:

Iiu-oh-sei,vampireknight,guilty crown,hellsing,death-note,loveless,beserk,spawn,urabaku,blade,elfan lied, fullmetal, code geass

| DjZigei a răspuns:

Buna! Intra si uh pe site-ul asta ca gasesti fel si fel de animeuri. Apropo si mie imi plac animeurile. laughing

| DjZigei a răspuns:

Buna! Intra si uh pe site-ul asta ca gasesti fel si fel de animeuri. Apropo si mie imi plac animeurile. :)) http://www.zerochan.net/

| Alin_Razvan_1990 a răspuns:

Ba, cel mai aproape de bleach ii The Seven Deadly Sins, ii bestial

Întrebări recente