| Иαяʋтσ a întrebat:

Dati-mi anime ecchi gen highschool of the dead si highschool DxD.Care imi da mai multe ii dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Perversitate laughing smug
Kampfer, Air, Lovely Complex, Special A, Kaichou wa maid-sama, Black Rock Shooter, Code Geass, Nana.

Nu sunt toate din categoria pe care ai cerut-o dar iti garantez ca-ti vor placea :*

Funditssa?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Doar cam atat stiu eu si le vizionez, pacat ca-s aproape gata! Bakemonogatari, Niesemonogatari si Freezing! Pacat ca Freezing e gata, iar Nisemonogatari e pe terminate! Apropo, le poti vedea pe anime.kage.ro! Iar Bakemonogatari e seria dinaintea lui Nisemonogatari!

| mirumiru366 a răspuns:

Tonagura,kanocon,aika,popotan,rizelmine,air gear, chobits, colorful, cosplay complex sper ca te-am ajutat