| DanutBanut a întrebat:

Vreau un anime gen HighSchool of the dead dar sa fie in mare parte sa fie vorba despre supravietuire(daca se poate si ecchi daca nu, nu)HOTD a fost dupa mine cel mai awesome anime si chiar vreau sa vad unul asemanator(Funda)

2 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hellaw
Attack on titan ai vazut? daca nu, incearca-l, are aceiasi tema. (supravietuirea)
Deadman Wonderland
Mirai Nikki
Nu toate au ecchi, dar daca vrei un anime mai diferit un pic, mai amuzant, incearca Highschool DxD.

| DanutBanut explică (pentru Deleb):

Le-am vazut...