| adreyashu a întrebat:

Dati-mi niste animeuri de genul harem si ecchi.
Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG! IN SFARSIT O INTREBARE LA CATEGORIA MEA! :X Incearca asa:

Clannad & Clannad After Story (Actiune, drama, romantism, amuzant)

Shuffle! (Actiune, drama, romantism, amuzant: Este vorba de exact acelasi lucru ca si in Clannad big grin)

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni! (FOARTE amuzant, pervers, romantism)

Highschool DxD & Highschool DxD New (Amuzant, FOARTE pervers, supranatural, actiune)

Kampfer (FOARTE FOARTE FOARTE pervers, supranatural, amuzant, mister, actiune)

Kore Wa Zombi Desu Ca? (Actiune, amuzant, pervers, si mai amuzant)

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2 (Amuzant, pervers, romantism)

They Are My Noble Masters (Amuzant, FOARTE pervers, drama)

YuruYuri & YuruYuri 2 (Amuzant, pervers)

Kiss X Sis (SUPER Pervers, amuzant)

Vizionare placuta! happy big grin

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Ichigo 100%
- R-15
- Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!
- Sekirei (2 sez)
- Kiss x Sis
- Princess Lover!
- To LOVE-Ru (3 sez)
- Freezing (sez 2 in Octombrie)
- High School DxD (2 sez)
- Maburaho
- Rosario to Vampire (2 sez)

Vizionare placuta!

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Sora no Otoshimono
Tonagura
They Are My Noble Masters
Kampfer
Hyakka Ryouran Samurai Girls
Freezing
High school of the Dead
Oreimo
Ah! My Buddha
Seikon no Qwaser
To Love-Ru
Isekai no Seikishi Monogatari
Zero no Tsukaima

| MissR a răspuns:

Maji de Watashi ni koi Shinasai
Sora no Otoshimono
Campione!
The God only Knows
Date a Live
HighSchool DxD (si New)
High Shool of the Dead

Cam atat imi vine in minte; daca nu l-ai vazut deja (nu sunt fan harem).