| anonim_4396 a întrebat:

Ceva cu school si romance sau ecchi sau harem si fara actiune, gen slice of life-u sa fie genul principal?
Plss, dati-mi cat mai multe ca mor.
Funda

8 răspunsuri:
| takemyword a răspuns:

Hello, un MAL sau ceva ar fi de folos.

| anonim_4396 explică (pentru takemyword):

Http://myanimelist.net/animelist/Bl4ckLov3

nu is toate trecute, ca pe unele am uitat ca le-am vizionat... dar poate ajuta

| takemyword a răspuns (pentru anonim_4396):

Okaaay. Din ce vad aici, cred ca singurul lucru ce l-am vazut si poate s-ar incadra e AnoHana. Doar ca nu e ecchi sau harem, nici school nu prea e laughing. Dar e un slice of life dragut. Vad ca mai ai si shounen-uri pe acolo...hmm, Nanatsu no Taizai? Poate Bakemonogatari? e doar romance din ce ai spus tu, insa ma chinui de ceva vreme sa gasesc ceva ce se incadreaza in categorie si nu ai vazut. Tot ce am gasit ce se incadreaza si pare in regula e Zero no Tsukaima, dar nu pot recomanda personal, ca nu prea am idee despre ce e. E greu cand ai vazut atat de multe, trebuie sa incepi sa te uiti la din astea mai obscure deja.hee hee

| anonim_4396 explică (pentru takemyword):

Omule, da-mi si hentaiuri cu plot, numa da-mi, nu conteaza ca-s obscure... si mersi de celelalte, o sa le incerc.

| takemyword a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, Boku no Pico e pentru tine.

Arunca o privire peste Bible Black si Taboo Charming Mother, atunci, hentaiuri cu plot. Doar pe primul l-am vazut, din al doilea parca un episod, dar promitea ceva laughing

| anonim_4396 explică (pentru takemyword):

Le-am vazut laughing nu prea au calitate
altele n-ai?

| Otaku3Chan a răspuns:

Romance:
Kaichou wa maid-sama
Sukkite ii na eu
Ao Haru Ride
Kimi ni todoke
My little monster
Akagami no shirayuki-hime

Ecchi:
Monster Musume:Everiday i live with monster girls (are si harem in el, si este fara actiune)
Altele ecchi fara actiune nu prea mai stiu...

| anonim_4396 explică (pentru Otaku3Chan):

Faza e ca le-am vazut pe toate...