| Vanessa_7195 a întrebat:

Dati-mi si mie idei de filme la care va-ti uitat si va placut...genurile horror sau comedie. dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Sonnora a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme-horror/ astea toate imi plac in afara de cateva si le poti priv online funda?:dte rogg:*

6 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Uite aici: Academia de politie, Greu de ucis, When in Rome, Little Boy, Home Alone, Valentine's Day, The Bounty Hunter, Furry Vengeance, Date Night, Kick-Ass, Grown Ups, Knight & Day, Baby's Day Out, Scary Movie... Astea sunt toate de gen comedie cu un pic de actiune happy Funda?

| Ramina a răspuns:

75 love struck cel mai horror film pe care l`am vazut.
Distractia devine fatala pentru o gasca de studenti pusi pe sotii. Satui de toceala pentru examenele de sfarsit de semestru la o universitatea de prestigiu, ei inventeaza un joc numit 75.

Regulile jocului sunt simple – fiecare participant formeaza un numar de telefon la intamplare si trebuie sa inspaimante persoana de la capatul firului timp de 75 de secunde. Pana la finele examenelor, 75 devine distractia favorita pentru studentii din campus, iar unul dintre cei mai bogati invita gasca la vila sa din Colorado pentru un week-end nebun de petrecere.

Dar atunci cand unul din membri gastii suna din greseala persoana gresita si victima intoarce foaia, spaimele in joaca devin mult prea reale iar casa se transforma intr-o capcana a mortii.
Ar mai fii si altele tot horror :
-Spirite ucigase
-A-3-a mama
-Beciul groazei
-Seductie extraterestra
Iar comedie. am vazut mai multe dar la majoritatea nu prea le mai tin minte numele. totusi cateva :
-Home Alone 1, 2
-Bride wars
-Norbit
-American Pie

| AdeNoid a răspuns:

Eu am urmarit multe filme horror pentru ca sunt fana.Nu mai tin minte cum se numesc toate dar uite cateva : Mostenirea[Inheritance](este un film horror foarte bun, dar cam greu de gasit), Orphan, Silent Hill... sper sa iti placahappy

| Lummy a răspuns:

Horror: Stiu ce ai facut asta vara sau Beciul terorii, comedie : American pie, Al naibii tratament, denis pericol public...love struck

| Biu90 a răspuns:

The exorcism of Emily Rose. super horror
The grudge 1, 2, 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.thinking mie mi-a placut l nebunie filmul teroare in Parislove struck... karate kid(sau ceva d genu`),legally blondes,notorius,far cry,fanboys, dragonball evlolution, The Breakfast Club, 10 Things I Hate About You, Not Another Teen Movie, Down to you, Boys and Girls

`sper sa-ti plac!`
vizionare placutatongue!`