| Al3xInHo a întrebat:

Dati-mi si mie un film cu categoriile sa le cuprinda pe toate comedie horor ori horor dragoste ori actiune dragoste in fine nu vr cu dragoste neaparat dar cv de genu fright night urmariti trailerul va rog fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Akemi a răspuns:

Pai iti dau un film horror are mai multe parti nu stiu daca ai vazut toata seria saw este de la 1-7 parca. poti sa cauti pe youtube trailerul nu arata prea multe dar daca te uiti la prima parte ai sa vezi ca ai sa vrei sa continuiwinking succes Funda?puppy dog eyes

| Al3xInHo explică (pentru Akemi):

Despre ce e filmul ak ma uit dar spune plz

| Akemi a răspuns (pentru Al3xInHo):

Si cum ti se pare filmul? daca l'ai vazuttongue?smug

3 răspunsuri:
| Akemi a răspuns:

Despre un batran care vrea sa puna oamneni la niste incercari (pune capcane) acei oameni care nu apreciaza viata.uni au un anumit timp si daca nu reusesc capcana aceea ii omoara e vb de Saw poti sa te uiti la trailer ai sa vezi niste capcane Funda?puppy dog eyes