| inzaghi a întrebat:

Dati-mi un film horror dar sa mor de frica! Care sa fie foarte inspaimantator!

si care este facut intre anii 2008-2010.

4 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Nu stiu intre ce ani au fost facute, dar iti garantez ca mori de frica. The Grudge, The Grudge 2, The Grudge 3, Samara ( nu stiu daca a aparut si 2 sau 3), Stay Alive, Don't be afraid of the dark, Case 39 si cam atatea stiu. Sper sa-ti placa!winking vezi sa nu mori big grin

| LigiMe99 a răspuns:

A, da si The last house on the left, Basment Jack, The eye si cam atat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Philosofi of a knife

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camera 1402 ...cu toate ca mie mi se pare cel mai tare The Ring 1, 2!