| valintinvalic2011 a întrebat:

Dati-mi va rog filme de drama sau de jale ca de exemplu The Pursuit of Happyness
ca la urma sa pling ca trec printr-o situatie grea acum si nu vreau sa fiu fericit vreau ca sa fie bine la prietena mea va multumesc pentru inelegere

7 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Daca chiar vrei sa plangi poti incerca(Eu le-am vazut si nu cred ca e vreunul la care nu am plans ) :

A walk to remember
Keith
If Only
One day
Remember me
Dear John
Boys don`t cry
Welcome to the Rileys
Waiting for forever
Thirteen
Life as a house

Sper sa-ti placa :*. Vizionare placuta!

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Seven pounds, v de la vendetta, sper ca sunt bune.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

A walk to remember daca esti asa trist iti garantez ca ai sa plangi la film straight face sau if only, dear jhon sau chiar the notebook sunt super faine.

| JustMe34 a răspuns:

The odd life of Timothy Green.E induiosator! Capu sus, fii barbat.O viata aiwinking

| fknbad a răspuns:

Deciii. preferatele mele!
love and other drugs
last song
p.s i love you
now it's good - superb!))
a walk to remember
dear john
if only -mi-a placutt!
a walk to remember
the vow
istoria lui Benjamin Button - e chiar interesant!
one day
water for elephants
ghost
sweet november
Keith-trist!
the notebook
Vizionare placutawinking

| mistreanu a răspuns:

Incearca les mizerables nu stiu daca ia sa plangi dar filmul e destul de trist.