| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! am vazut acum cativa ani un film un film forte bun cu don the dragon wilson era cu lupte intr-un local.tin minte ca dupa fiecare lupta era un numar de striptis ca sa le antreneze adrenalina el se imprieteneste cu o dansatoare si asta stia multe dar nu am vazut inceputul si sfarsitul pe cine vroia el sa se razbune de fapt vreau doar sa stiu cum se numeste a fost pe prima tv acum 5-6 ani

4 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Soft Target(2006)

nu e acesta?

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Sau daca nu aici gasesti toate filme cu el si numai asa sa te uiti la trailere
http://www.cinemagia.ro/actori/don-the-dragon-wilson-10125/

Răspuns utilizator avertizat
| andreimozo98 a răspuns:

Filmul ala e de pe vremea lu stefan cel mare e istoriieeeeee deci cautal in cartea de istorie a lu prima