| inasiatat a întrebat:

Dau funda happy Care stie cel mai horror film

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Exorcistul
Drag Me To Hell
Amityville Horror
The Unborn
The Exorcism Of Emily Rose
Deliver Us from Evil
The Quiet Ones

| faramatania a răspuns:

Insidious 1 și 2 (2010/2013),Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),The Woman In Black (2012),Sinister (2012),Annabelle (2014),Rosemary's Baby (2014/miniserie)

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Haunting in connecticut 1 si 2
ia cu incredere si uita-te la ele

| SweetMinion a răspuns:

The Exorcism Of Emily Rose
Audition(1999)
I Saw the Devil (2010)

| Bestia98 a răspuns:

Mama(numele filmului). Nu am dormit trei nopti. Daca te uiti la el o sa ai aceeasi soarta.

| denisabuga a răspuns:

Chuck

| denisabuga a răspuns:

Mama e cel mai de groaza si imi place, mi-a fost teama si sa ma duc pana la baie

| Mendard81 a răspuns:

Uita-te la "SAW" toate cele 7 parti daca chiar vrei ceva horror, iti spun ca ii periculos filmu laughing

| inasiatat explică:

Bestia 98 : am văzut filmul si chiar nu mi se pare așa de groaza plus am si ras la unele faze... Scuze!

| Jacota_Jan_1992 a răspuns:

The last exoricise and drag me to hell.