| teoooGT a întrebat:

Dau FUNDITA!

am 2 intrebari!

1 - CUm se numeste filmul din melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=3Xcp0JAEGIc&feature=relat ed

2 - stiti filmul acela de erau 3 naufragiati pe o insula 2 barbati si o femeie.Acea femeie era maritata cu unu dintre barbati si dupa multe zile de stat ea l-a inselat pe sotul ei cu barbatu ala cand el incerca sa scoata o barca din apa...Va rog mult ajutati-ma si va sunt recunoscator.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Closer - se numeste filmul.

1 răspuns: