| adytza0700 a întrebat:

De cate ori trebuie sa vad un film ca sa il retin?

7 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Daca-i bun, iti ramane. Daca-i aiurea, de ce sa-l retii?
E musai sa-l tii minte?

| 0PopaPorno a răspuns:

O data.

| Sh0ck a răspuns:

De cate ori crezi ca te-a captivat, adica poti sa-l vezi odata si sa nu iti mai iasa din cap, depinde ce calitate are filmul, adica daca e unul de nota 10 iti ramane in cap daca nu este de nota 10 sau nu ti-a placut ni iti ramane in cap!

| adytza0700 explică (pentru Sh0ck):

Bai ce inteligent esti...

| Sh0ck a răspuns (pentru adytza0700):

Multumesc, nu stiu daca ai spus-o la misto, dar thanks!

| iowa a răspuns:

O datà!

| Little Kid [:x] a răspuns:

Asta depinde de memoria ta vizuala si de cat de bine intelegi subiectu filmului. Poti sa vezi un film si de 10 ori daca nu stii despre ce e vorba in actiune. Incearca, uita.te la un film de vreo' 3 ori si apoi verifica daca iti amintesti in ce ordine se desfasoara actiunea.winking pup.