| alexalx1234 a întrebat:

De ce a fost scos canalul TV Minimax din grila Telekom? Stiu ca a fost scos din 2012, dar as vrea sa stiu de ce si daca il vor introduce inapoi

16 răspunsuri:
| Miss25JK a răspuns:

Nu se mai introduce Minimax - ul inapoi, insa nu stiu de ce l-au scos.

| darrio2007 a răspuns:

Intreaba la Telekom.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauza exacta, nu o cunoastem, pentru ca Telekom nu se justifica in fata clientilor sa-i.
Insa cert este ca nu este corect. Este clar ca la mijloc sunt interese banesti.

| alexalx1234 explică:

I-am intrebat si mi-au spus ca grila este in curs de dezvoltare si cand se vor mai adauga canale vor anunta

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Sper sa il bage inapoi ca a fost un canal ce mi-a schimbat copilaria

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

De unde ai aflat ca ar putea scoate GINX?

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Si eu as vrea Minimax si Megamax. Eu ma pot uita la Megamax doar la niste rude din alta parte a tarii

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Oricum vreau sa se termine odata contractul sa scap de ei ca au si netul varza

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Am facut reclamatie la ei ca am netul slab si au spus ca nu au ce face ca e de la zona.

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 explică (pentru Marian_Bogdan_1997_jP89):

Nici de 20 nu am. Viteza maxima de download e de 1.2MB/s