| Lightmeup a întrebat:

De ce glee nu mai are subtitrari in romana de la sezonul 2 episodul 14 pana la episodul 22? sad

1 răspuns:
| EmZoTeck a răspuns:

Pentru ca este posibil ca episodul sa fi aparut de aproximativ 1-2 ore si abia maine daca vrei poti gasi si subtritrarea la el.Inca serialul nu a fost subtritrat sau se lucreaza la aceasta problema dar daca tii mortis sa il vezi azi gasesti ocupatie pe timp de vreo 2-3 ore maxim 4 pana apare pe net. Sper ca ti-a fost de folos informatia ciau.