| GoldandSilver a întrebat:

De ce la desenele "Un show obisnuit",doar Mordecai,rigby si ceilalti din parc,Margaret si Eileen arata altfel(de obicei ca niste animale), iar ceilalti sunt oameni.Si de ce Margaret isi alege ca iubiti oameni, nu unul ca Mordecai?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, J.G. Quintel a decis sa fie ei mai deosebiți. Si Margaret a fost împreună cu Mordecai, dar s-au despartit pentru ca a plecat la o scoală, iar acum Mordo e cu CJ. O urăsc pe cj. Dar in 2015, apare sezonul 6 iar ea e posibil sa se întoarcă. Sper ca te-am lămurit. Sincer, nu credeam sa mai găsesc vreun fan regular show pe aici.

| GoldandSilver explică (pentru anonim_4396):

Uite ca ai gasit unul!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, super

| roberttare12 a răspuns:

Deoarece producatori asa au vrut sa ii faca laughing