| InSoMnIaC a întrebat:

De ce sunt asa obsedate fetele de filmul ala twilight? nu pot sa inteleg ce are asa de special...laughing

24 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Este filmul meu preferat si oricum, gusturile nu se discuta.

| mgtow a răspuns:

In loc sa astepte cateva zile sa-l vada gratuit online platesc bani la cinematograf.

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Pentu ca atunci cand a aparut era ceva nou(povestea de dragoste dintre un vampir si o muritoare)

| 이벨 a răspuns:

E romantic. Asta e tot ce conteaza laughing

| InSoMnIaC explică (pentru 이벨):

Daca crezi ca romantic inseamna monotonie totala, am vazutprimul film asa sin intampalre si pana la sfarsit cand sa intampalt ceva mai interesant m-am plictisit de moarte

| adrianarp a răspuns:

Pentru ca joaca Robert Pattinson love struck

| cosminaelena99 a răspuns:

Se vede ca esti baiat macar uita-te la el pana la capat si o satidai seama

| summertime a răspuns:

thinking Eu sunt fata si nu imi place Twilght, dar celelate sunt obsedate mai mult de vampirii din film(Robert Pattinson, Taylor Lautner).

| AoiTori a răspuns:

Pai are o poveste de dragoste ciudata intre un vampir care li se pare ca e frumos de mama focului si intre o fata obisnuita. Si eu sunt fata dar nu imi ptea plac nici personajele, dar nici filmul.

| Zaho a răspuns:

Voi nu puteti intelege fetele, noi nu putem intelege baietii.
Voua va plac filmele de actiune si razboi noua ne plac filmele romantice ( exista si exceptii dar nu enimic rau in asta, fiecare are gusturi diferite, nu conteaza daca e fata sau baiathappy )

| FadetoBlack a răspuns:

Nu stiu ...si eu il urasc

| LetyPayne a răspuns:

E super tare!

| RaduPhantom a răspuns:

Asa e la moda draga laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu, cu toate ca sunt fatahappy, cred ca s-au saturat sa va vada pe voi baietii ca priviti doar sport, asa ca s-au apucat si ele de povesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datorita elementului comun ele-film; film-ele : prostia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datorita elementului comun ele-film; film-ele : prostia

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Nu crezi că obsedat este un cuvânt prea mare? Bine, sunt fete şi de astea. Dar până la urmă e destul de fain, dar mă rog, nu sunt obsedată.
Baftă.

| LadyGA a răspuns:

Buna! fiecare are gusturile sale, nu? sunt unele fete mai visatoare si probabil vor sa se desprinda putin de realitate.happy

| MinionDodo a răspuns:

Să fiu sinceră, nici eu nu înţeleg! Am văzut Braking Dawn şi nu mă mai pot opri... Simt că trebuie să le văd pe toate! thinking

| stephy2301 a răspuns:

Nu Te Lau De Twilight

| purpleicetwice a răspuns:

E super mist-o!

| rainbowgarden a răspuns:

Si eu sunt fata si sincer...nici eu nu stiu ce au celelalte fete cu filmul ala! straight face

| HippiTweety a răspuns:

Nici eu...si sunt fata...laughing

| fanmetin23 a răspuns:

Sa stii ca si unii baieti is obsedati de twilight nu doar fetele
p.s.:sunt baiat tongue