| Catalin123456 a întrebat:

De curand a aparut noul trailer la Prison Break.Cand se lanseaza noul sezon?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pe IMDB scrie ca o sa apara anul viitor (2017), fara sa scrie si data exacta, o mini serie, intitulata Prison Break: Sequel.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU am citit pe un site ca spare la inceputul anului 2017. Abia astept!

| aleynad90 a răspuns:

Buna! eu urmaresc trailerul filmelor care urmeaza sa apara pe http://filmenoi.onlines.ro/ daca nu gasesti trailerul, cauta descrierea acestuia.Este cel mai bun sait din cate cunosc eu :d sper ca ti-am fost de folos

| GB_Stefan_1990 a răspuns:

Nu a fost anunțată data. Se știe doar ca in 2016