| MaNDwN a întrebat:

De unde as putea descarca naruto shippuden manga? in romana!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

1. Numele de "Naruto Shippuden" este dat doar celei de-a doua serie anime. Manga se numeste doar "Naruto".
2. O sa gasesti doar de la vol.42 pana in prezent. De la primul vol. nu cred ca o sa le mai gasesti traduse in Ro, deoarece si eu le-am cautat acum ceva vreme.
P.S. De la vol 42 le gasesti pe shinobi-fansub.comwinking

| DarkWerewolf13 a răspuns (pentru ryuu):

Misto.Mersi pentru pont

| ryuu a răspuns (pentru DarkWerewolf13):

N-ai pentru ce. Ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Daca mai ai ceva nelamuriri, sunt pe fir.winking

8 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Nu gasesti pe Google

| MaNDwN explică (pentru IonutAxi):

M-ai ajutat man! mersi! esti tarewinking

| IonutAxi a răspuns (pentru MaNDwN):

Am vrut sa zic. " Nu gasesti pe Google?" dar am uitat sa pun semnul intrebarii.

| MaNDwN explică (pentru IonutAxi):

Pai am cautat, de aia intreb aici, ca nu am gasit toata manga. numai cateva, asta pe animekage

| IonutAxi a răspuns (pentru MaNDwN):

Odata ce nu a mai raspuns nimeni nu cred ca stie.ce sa zic nu am idee unde sa mai cauti.

| MaNDwN explică (pentru IonutAxi):

Ok. mersi, oricum...