| gsssss1222 a întrebat:

Deci acum un an am găsit un film pe Pro TV, care mi-a plăcut începutul dar tot filmul nu am apucat să-l văd și chiar aș vrea. Îmi aduc aminte ca era numele lui The…. : O poveste de dragoste. Stiu ca era ceva cu o fata pe la 19 ani care avea o fetiță, ca ea a murit și atât. Va rog, dacă știți filmul, să-mi spuneți cum se numea! PS: e un film englezesc

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poate ar mai trebui sa oferi niste detalii fiindca din ce ai scris nu imi suna clopotelul pentru niciun film exact, ci pentru mai multe. laughing Titlul asa e tradus in romana sau?

| AlexandraAle121 a răspuns:

E cumva "The Vines"?

| miticanasmare12 a răspuns:

The Wikend:O poveste de dragoste