| dyana_6170 a întrebat:

Deci de curand am vazut episodul 22 din pretty little liars si vreau sa stiu cand apar celalalte episoade adica o sa fie un sezon nou si daca o sa fie cand va aparea? sunt foarte nerabdatoare si vreau sa aflu cine este "A"adica pana la urma nu a fost ian adica el doar a ucis-o pe alison dar nu el e "A" si dupa ce a fost impins de un cu gluga a murit dar dupa aia a disparut, lo fi luat "A"? jenna e cumva cu politistul ala geret? o fi si ala implicat acum sunt o groaza de suspecti si un singur "A". Dupa parerea voastra cine ar fi A? P. S.:Fanii serialului pretty little liars sau vampire diares sa-mi de-a add ca prieten!

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Da,sezonul 2 va aparea pe 14 iunie 2011.Eu am citit pe un site, ca in carte, Mona este A.Si am mai citit undeva ca Alison are o sora geamana cu probleme psihice,si ea face toate chestiile cu A. Oricum,sunt sigura ca Jenna,Ian, politistul, poate chiar si Toby sau Melissa sunt intr-un fel sau altul de vina.happy

1 răspuns:
| Antonia24Diana a răspuns:

Ador ambele seriale! Sunt geniale! Adica ma uit la ele incontinuuuu laughing deci in pretty little liars, omul cu gluga a fost de fapt Alison... NU ESTE MOARTA... Doar se ascunde...,