| Anabelle123 a întrebat:

Pentru cine a văzut serialul Pretty Little Liars, eu sunt abia la episodul 19 din sezonul 1 și vreau sa aflu...Cine a ucis-o pe Alison? Cine e A? Mulțumesc.

5 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

A este Charlotte, o tipa care apare mai tarziu si se dovedeste a fi sora lui Alison.Iar Alison nu e moarta, or sa descopere ca e vie in sezonul 3 sau 4

| Deliiiia a răspuns:

Hei, personajul care e A e o prietena a fetelor care nu apare din sezonul I, iar Allison nu e moarta.

| romrem a răspuns:

A este Mona.Acest lucru este dovedit in sez 2 ep 25

| Deliiiia a răspuns (pentru romrem):

Nu este Mona...

| romrem a răspuns (pentru romrem):

''A''-ul original este Mona.Ea a creat ''jocul'' si ea este si persoana care a trimis mesaje de amenintare catre Alison.Ea si ajutorul ei (Lucas) au terorizat fetele in sezoanele 1 si 2.
Urmatorul ''A'' este Charlotte Dilaurentis? Cece Drake, sora adoptiva a lui Alison si verisoara ei biologica.Ea a fondat "Echipa A", cu ajutorul careia a terorizat Mincinoasele din sezonul 3 pana in sezonul 6 ep 10. Ultimul A este necunoscut.