| Loryanna a întrebat:

Despre ce e vorba in „ 50 de umbre ale lui grey "?

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Pe scurt: este vorba de un barbat tanar bogat care a fost sclav sexual al unei femei mai in varsta cand era mic si care acum isi doreste doar acest tip de relatie cu femeile si are o camera de "tortura". El s-a intalnit cu o fata care nu vrea o relatie de sclavie ci una normal. Mai departe vezi filmul

| sNukki a răspuns:

Este o pierdere de timp acel film. Nu am inteles absolut nimic din acel film, in sensul ca nu a avut un sfarsit.