| 123catalino a întrebat:

Din serialul naruto care e legatura dintre jugo si kimimaro

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Uite gasesti aici tot ce vrei http://narutolove.sunphoto.ro/Personaje_din_Naruto_de_la_A_la_Z

1 răspuns:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Este chestia ca Jugo era/este un monstru inainte de al intalni pe Kimimaro. Iar Orochimaru l-a trimis pe Kimimaro pentru al tine sub control pe primul sau subiect de teste al semnului blestemat. Iar Jugo a devenit obsedat incat nu mai este Kimimaro si s-a inchis in inchisoarea aceea pentru protectia celorlalti pana vine Sasuke si ii reda libertatea de propriu lui gand ucigas. Salut