| mydarkestdays a întrebat:

Diseara e finala de la next top model. Cine vreti sa castige?

10 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Din punctul meu de vedere cea mai frumoasă din concurs este Laura.Ea ar trebui să câştige!

| anonim_4396 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Si eu la fel.Chiar mor dupa ea.Si are si 14 ani deci are timp sa invete.Laura the best!

| misterioaѕa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,are timp să înveţe.E cea mai potrivită!

| Doηηa a răspuns:

Laura.

| teodora555 a răspuns:

Laura. e ceam mai frumoasa si este si tanara 14 ani.deci Laura

| bxyismylife a răspuns:

Mersi ca mi-ai adus aminte sa ma uit.De acord cu patratzica. laura e fft frumoasa. Sandra e superba dar nu are fata de model iar iuliana e o falsa o ingamfata nu o sufar xD

| Chrisstine a răspuns:

Iuliana!

| noname789 a răspuns:

IUliana sau Sandra dar Sandra este putin cam grasuta si scunda dar mie tot imi place. Dintreastea doua cele ma mari sanse ar avea Iuliana

| TeruoSan a răspuns:

Cine-i mai tare

| alisax a răspuns:

Iuliaanaa clar dar s-ar putea sa castoge laura ...sandra e prea scunda darr clar e o papusa barbiee adica perfecta dar nu model.