| astamikcuochisorycapruy a întrebat:

Draga TPU, cu mult timp in urma am vazut un film, cu o ferma unde triau 2 copii ai caror parinti murisera si locuiau cu bunici, in prima segventa era ziua fetei si ea venea acasa cu autobuzul, prietenul celor doi copii era fiul unui politist. la ferma traia o famile de catelusi,. Intr-o zi un sot si o sotie au furat catelusi, numai ca cea mai mica, catelusa, era bolnava si ei au aruncato, dar ea a reusit sa se intoarca inapoi, intr-un final catii fiind salvati.dau funda + vot celor care stiti cum se numeste filmul sau site-ul unde il pot vedea

3 răspunsuri:
| SpriteDouaPuncteP19 a răspuns:

Si eu il caut l-am vazut intr-o zii la scoala p'asta dar nu ne-a zis cum se numeste dar mi-a placut foarte foarte mult!

| astamikcuochisorycapruy explică (pentru SpriteDouaPuncteP19):

Ma gandesc ca poate fi fimlul LIFE IS RUFF. ai vazut cumva fimul asta, sti despre ce este vorba, ca nu pot sa gasesc filmul Life is Ruff