| Empower a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cel mai bun serial pe care l-ati vazut?

17 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sherlock c:

| whatevernvm a răspuns:

Grey's Anatomy

Elianna
| Elianna a răspuns:

M.A.S.H.

| DimLight a răspuns:

Black Sails. hannibal parea ok dar a devenit ciudat. urmaresc in continuare game of thrones. seriale misto au fost spartacus si breaking bad. destul de ok si walking dead desi daca nu iti place genul e greu sa-l urmaresti la fel si dexter

| DimLight a răspuns (pentru DimLight):

+ Bloodline, e chiar misto pentru jocul actoricesc abia astept sezonul 2

suntserios
| suntserios a răspuns:

Breaking Bad probabil

| OnuOnulică a răspuns:

The Strain (2014-)
http://www.imdb.com/title/tt2654620/
Mi se pare un serial excepțional. Îl urmăresc chiar de când a apărut.

| faramatania a răspuns:

Am văzut multe și m-au plăcut multe.La momentul acesta, interesant, captivant mi se pare The Shannara Chronicles (2016-)

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural.

| Florentina9210 a răspuns:

Relic Hunter (1999)

| Sociopat a răspuns:

House of Cards

| UnBroken2016 a răspuns:

Mr Robot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking Bad big grin recomand!

| FlorinGamingRo a răspuns:

La bloc

| Kuws6 a răspuns:

Orange is the new black, Tyrant, Graceland, Grey's Anatomy, Power, Prison Break

| cyoby98 a răspuns:

Depinde de categorie, game of thrones, the 100, the originals, teen wolf, Orange is the new black, the flash etc.

| Endou1 a răspuns:

Nu m-am uitat la multe seriale dar cel mai mult mi-a placut HANNIBAL.Ti-l recomand, chiar este un serial bun.