| SilentStriker a întrebat:

Dupa parerea voastra tongue care e cel mai bun film de comedie?

Răspuns Câştigător
| Finicola a răspuns:

Buna SilentStrike, mie personal mi-au placut Hangover 1 si 2, Johnny English si Johnny English reborn, Yes Man, Monty Pyton And the Holy Grail/ Life of Brian. Hope they help, Finicola

13 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Blue Streak, The Hangover, The Naked Gun, Johnny English, Pink Panther.

| Al3csandruta a răspuns:

Norbit,Gradinita lu' taticu',Big Mama, Home Alone1, 2,3, Denis pericol public, Ala micu', La pesuit.Sunt o multime.

| oanard174 a răspuns:

Sunt mai multe,cum ar fi:Yes Man,How High, Norbit, Big Mommas...etc.

| deniiiiii a răspuns:

Singur acasa sau denis pericol public clar!; x

| someone011 a răspuns:

Incearca Gradinita Lui Taticu' (Daddy's Daycare) happymie una imi place de fiecare data cand ma uit la el

| totElodia a răspuns:

Pt. mine Shutter sau Silent -Hill sunt cele mai bune comedii.

| ursachy a răspuns:

Mincinosul mincinosilor

| alexandraplay a răspuns:

Iceventura in arfica sau un gigolo de 2 bani

| djcioc a răspuns:

Eurotrip, roadtrip, how high, high school high...

| fladj a răspuns:

Da si singur acasa e superb.Mie cel mai mult imi place White Chiks si daca ma uit de 10 ori nu ma satur sa ma uit inca odata

| Gabydulkich a răspuns:

Beverli Hills Ninjalove struck

| russrn96 a răspuns:

Pai eu ti-as sugera sa te uiti la little man sau filme cu ace ventura

| xxxreddrugs a răspuns:

Homealone2