| FCBayernMunchen a întrebat:

Dupa parerea voastra care film v-a placut in mod special{horror, comedie, actiune.}

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Toata seria de filme "Twilight".

| վፀiፀፀ a răspuns:

Cel mai mult mie mi-a placut asa de actiune...thinking Abduction.e mai nou si nu prea ma uit eu la filme de comedie si actiunebig grin.Iar horror mià placut Saw(toate partile:X).si Misterul gemenilor e foarte bun.winking

| 11diewahrheit a răspuns:

Poveste din bronx drama, dupa ce il vezi devi un alt om

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Filme de comedie :Norbit,cel cu femeia supraponderala laughingsi Dumnezeu pentru o zi, Bad Boys, The Nutty Professor
Nutty Professor II: The Klumps.

| m3m0 a răspuns:

Websitestory, sau...ala micu

| MTC a răspuns:

Blood Sport

| tammyta a răspuns:

Harry Potter( nu stiu daca se incadreaza in astea, dar mie mi-a placut foarte mult)si la comedia GRAVIDUL, sau GOANA DUPA CADOU. big grin

| buburuza23 a răspuns:

Horror: orphan,one missed call,samara I don't want to see
comedie:home alone(toata colectia), denis pericol public, mr.bean,bona de la fortele speciale si nu in ultimul rand filmele cu maimutica jake tongue
actiune: nu prea vizionez asemenea filme dar as putea spune abductionbig grin
ar mai fi multe de scris dar un scurt rezumat ar fi acestea happy

| xxxSabinaxxx a răspuns:

Twilight(Zori de zi, Amourg.toata colectia) a fost super fain