| larixi09 a întrebat:

Dupa primul episod din ultimul sezon din Romanii au talent a urmat un film mai destrabalat, a tinut vreo 2 ore iar apoi a urmat un film in care era vorba despre 2 prieteni si iubita unuia dintre prieteni. Unul dintre ei trebuia sa se opereze iar iubita lui si prietenul lui, care avea sal opereze au vrut sa il omoare in timupl operatiei nu mai stiu din ce cauza.Can i-a facut anestezia el nu a adormit doar a ramas paralizat si a simtit cand la taiat si chestii de genu...a vazut si cand ia pus ceva in inima ca sa moara..ca si cum el era prezent acolo. Vreau sa-l vad din nou, dar nu stiu cum se numeste.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da, se numește „Awake" - Sub anestezie (2007) cu Hayden Christensen și Jessica Alba.
http://www.imdb.com/title/tt0211933/
Numai bine!

| larixi09 explică (pentru Diabolique):

Multumesc mult :3 de mult il caut

| Diabolique a răspuns (pentru larixi09):

N-ai pentru ce. Ți-am trimis mesaj cu un site foarte bun unde poți vedea filmul la o calitate excelentă. M-am mirat și eu.
Vizionare plăcută!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Awake se numeste.