| BeLyNdA a întrebat:

Dupa voi care este cel mai tare anime?

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

Naruto Shippuden cel mai frumos anime mai ales ca il urmaream de cand eram mica. Elfen Lied,Clannad(cat am plas la acest anime)Kuroshitsuji inca un anime de calitate buna! Death Note,Vampire Knight,Paradise Kiss,Hell Girl, Ghost Stories(e un anime vechi cu fantome, dar e frumos).

16 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Naruto Shippuden.Il iubesc este super are aventura dar si momente foarte triste la care am plans iar increderea in sine pe care o are Naruto este incredibila.Pur si simplu ador anime-ul asta!

| Lovepets a răspuns:

Clannad,Kampfer,Vampire+Rosario,Vampire+Rosario capu2, Highschool of the dead,Naruto,Naruto shipppuden*Bleach*
, Tonagura, Fruits basket.Mie imi plac toate:X

| PrsRaluca a răspuns:

Topul meu:
1.Paradise Kiss
2.Chobits
3.Death Note
4.Hell Girl
5.Sailor Moon(il urmaream cand aveam 6-7 ani)

| educatie2021 a răspuns:

Naruto ocupa primele trei pozitii in clasamentul meu

| SandaraPark a răspuns:

Narutooooooooooooooooooooooolove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck:love struck

| TheLastOne a răspuns:

Desth note. Este un film manga initatic, pornit din manga, arata evolutia psihica unui perosnaj si intorsaturile de situatii, cat si conflictul dintre L si Kira.

| OanaVlad a răspuns:

Gravitation sau hell girl ( fata iadului )

| DaNtE a răspuns:

Inca nu mah decid intre naruto si bleachsadE foarte greu de ales...
Dar as opta spre Naruto deoarece il urmaream cand eram mic(ink ma uit in fiecare joi la episod nouhee heedar si Bleach este ff interesant...Deci parerea mea ca aman2 merita vazute si revazutewinking
Sper ca te-am ajutatoh go on

| Caroline07Forbes a răspuns:

Kaze no stigma

| costin1306 a răspuns:

Al meu cred.

| shaoboy a răspuns:

Naruto

| SergiuNico a răspuns:

Paradise kissbatting eyelashes

| Xres100 a răspuns:

Aloo! voi n-ati auzit de Inuyasha?

| Lalaland11 a răspuns:

Paradise kiss love struck love struck love struck

| Dellz a răspuns:

Imi place mult Lucky Star big grin...dar si Narutoo e bestial laughing

| Ink a răspuns:

Pai Death Note e unu din cele mai reusite animeuri cu o poveste foarte reusita cuprinde drama, crime si e si politist...Interesant e si Ghost in The Shell stand alone complex...alt anime ar fi Soul Eater e amuzant are actiunea buna si putina drama^^