| AdrianaBacescu a întrebat:

E adevarat ca Charlie Sheen a fost luat in considerat pentru un rol in The Expendables 2?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu putem sti chestiile acestea, din cate imi aduc aminte actorii mari (mai ales ei) cand dau probe de acestea de casting pentru filme/seriale, semneaza contracte de confidentialitate, unele lucruri ajung totusi in presa prin anumite surse mai mult sau mai putin oficiale!
Cat despre Charlie Sheen banuiesc ca stii ca are HIV, un mare actor insa dar se pare ca in viata reala a fost la fel de arogant si cheltuitor ca personajul jucat de el in serialul Two and a Half Men.
Imi pare rau pentru el, ca actor imi place foarte mult!