| Andrey12 a întrebat:

Emisiunea " Mireasa pentru fiul meu" de la Antena 1 este regizata? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Toate emisiunile sunt regizate, mai mult sau mai putin, daca ar lasa lucrurile sa decurga normal, nu ar fi nimic interesant si nu s-ar uita oamenii

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer,majoritatea emisiunilor de genul sunt regizate. Totusi, nu cred ca aceasta emisiune ar fi regizata. Pare destul de reala cu tot ce se intampla acolo. Si eu m-am intrebat de multe ori daca e regizata. In concluzie, nu, nu cred ca este regizata. Parerea mea.

| luisanamy a răspuns:

Cu siguranta este regizata, trebuie sa fie si ei in top, nu degeaba ofer acel premiu.

| tofanlucian12 a răspuns:

Dupa parerea mea este regizat. tot ce este in Romania nu e 100% ceea ce vezi.bafta!

| HaRaANdReI a răspuns:

Emisiunea este foarte reala. Daca ar fi regizata atunci la sfarsitul emisiunii nu le-ar da o gramada de bani si nu le-ar face ei nunta.

| marius220 a răspuns:

Daca stateau aia ca actori 24 din 24 timp de un an sau cat o fi, isi pierdeau mintile.