| ares8 a întrebat:

Era acum ceva ani un film horror ce l-am vazut doar pe HBO,cu o familie ce mergea cu masina pe o sosea din mijlocul unei paduri si se intamplau tot felul de lucruri stranii: padurea nu se mai termina,apareau tot felul de fantome etc. La un moment dat un duh rau intrase si in una din femeile din masina, sau chiar in mai multe persoane.
Stie cineva cum se numeste filmul?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cam seamănă cu: Dead End (2003)
http://www.cinemarx.ro/filme/dead-end-drum-inchis-20415.html

| ares8 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc! Da, asta e!
Aveam si eu in minte acest titlu, dar nu stiu de ce credeam ca nu e cel cautat de mine, il confundam cu Wrong Turn.
Toate cele bune!

1 răspuns: